Teknik Servis

Asansör Teknik Servis

Asansör Teknik Servis

Asansör teknik servis hizmetleri asansör sistemindeki tüm sorunlarda önemli bir çözüm sağlamaktadır. 7/24 bakım onarım ve teknik sorunlara yönelik talepte bulunabilirsiniz.

Asansör teknik servis montaj ve bakımdan ayrıca onarıma odaklanılan bir durumdur.  Teknik servis taleplerinizi Evren Asansör bünyesinde sağlayabilirsiniz.

Asansör Teknik Servis Önemi

Günün farklı saatlerinde asansörde kalma durumunda çözüm gerekebilir. Askı mekanizmasında sorun olan yapının hızlıca onarımı gerekecektir. Sağlık açısından da sorun yaşanmaması adına hemen firmamızı arayabilirsiniz. Çözüm odaklı firmamız nerede sorun varsa bunu onarmaya yönelik bir işlem sağlamaktadır.

Asansör Arızaları Çözüm | Periyodik Asansör Bakımı

Asansör arızası kullanım kaynaklı sıkça yaşanmaktadır. Yük miktarını sınırlamalar dışında değerlendirmemelisiniz. Ayrıca boşluklu asansörlerde aralara kesinlikle bir şey sokulmaması gerekmektedir. Eski ve yeni tip asansörlerin tamamındaki teknik sorunları çözmekteyiz. Büyük sorunlar yaşamamak için arıza durumu yaşanmadan önlem almaya dikkat ediniz.

Periyodik asansör bakımı teknik arıza engellemek için en etkili yollardan biridir. Önceden sorunları belirlemek kalıcı çözümlerde kritik bir konudur.  Mühendislerimizden oluşan ekiplerle hızlı bir netice alınmaktadır.

Evren Asansör olarak montaj, bakım, revizyon ve teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Call Now ButtonHemen Ara